Beaks Eko Feeder Kuşlar için Akıllı Yemlik

Markalar Beaks
Barkod: 8680067142497
Beaks Eko Feeder Kuşlar için Akıllı YemlikAkıllı tasarımı sayesinde tüketilmeyen yemlerin çöpe gitmesini engeller. Şeffaf gövdesinde ne kadar yem kaldığı ve alttaki kabuk toplama haznesinde ne kadar yem kabuğu olduğu kolayca takip edilebilir. Kabuk toplama haznesi daha fazla yem kabuğu tutabilmesi i... Devamını oku...
Ürün tükendi!
Açıklama

Beaks Eko Feeder Kuşlar için Akıllı Yemlik

Akıllı tasarımı sayesinde tüketilmeyen yemlerin çöpe gitmesini engeller. Şeffaf gövdesinde ne kadar yem kaldığı ve alttaki kabuk toplama haznesinde ne kadar yem kabuğu olduğu kolayca takip edilebilir. Kabuk toplama haznesi daha fazla yem kabuğu tutabilmesi için özellikle geniş tasarlanmıştır. Haznede biriken yem kabukları etrafa dağılmayacağı için kafesin daha uzun süre temiz kalmasına yardımcı olur. Alt hazne, dolduğu zaman çekip çıkarılarak boşaltılabilir. Takıp çıkarılabilen bölmesi sayesinde istenildiğinde gövde iki kısma ayrılarak ikinci bir yem çeşidi, mama ya da kum eklenebilir. Yüksek yem kapasitesi uzun süre yem ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı olur. Birinci sınıf kalitede uzun ömürlü plastik malzemeden üretilmiştir. Üzerindeki tırnaklar sayesinde hem kafes içinde hem de kafes dışında kullanılabilir. Muhabbet kuşu, kanarya, finch, paraket gibi küçük kuşlara yem verilmesi için uygundur, büyük taneli yemler için uygun değildir.

Kurulum ve bakım: Gövdenin içerisine yemi doldurup kapağını kapatınız, hazne ve tüneği yerleştiriniz. Yemliği ayda bir tamamen boşaltıp su ile yıkayıp iyice kuruladıktan sonra yeniden doldurmanız tavsiye edilir.

Yorumlar (0)

Yorum Yap

Oturum Aç
Yukarı Çık