Beavis Growth Care Yavru Kedi Devam Sütü 200 gr

Markalar Beavis
Barkod: 8681299607846
Beavis Growth Care Yavru Kedi Devam Sütü 200 grGROWTH CAREYavru Kediler için Devam SütüYavru kedilerin doğumdan itibaren 45 ile 65 gün boyunca anneleri tarafından emzirilerek ilk gelişim evreleri başlamaktadır. Annesinden erken ayrılan yavruların ilk gelişim evresini ise, anne sütüne en yakın şekild... Devamını oku...
Ürün tükendi!
Açıklama

Beavis Growth Care Yavru Kedi Devam Sütü 200 gr

GROWTH CARE

Yavru Kediler için Devam Sütü

Yavru kedilerin doğumdan itibaren 45 ile 65 gün boyunca anneleri tarafından emzirilerek ilk gelişim evreleri başlamaktadır. Annesinden erken ayrılan yavruların ilk gelişim evresini ise, anne sütüne en yakın şekilde ve doğal bilenlerle uzmanlarımızca geliştirdiğimiz Beavis® Devam Sütü ile mükemmel bir şekilde sağlamaktayız.

Yavru kedilerin daha sağlıklı bir yetişkin adayı olmaları için Beavis® Devam Sütü tüm uzmanlar tarafından tavsiye edilmektedir. Hamile ve emziren anne kedilerinde devam sütü ile desteklenmesi kendilerinin ve yavrularının sağlığı açısından da yüksek derecede önem taşır. Beslenme seviyesi açısından zayıf kalan kedilerinizi de Beavis® Devam Sütü ile hekiminizin önerdiği şekilde destekleyerek, dengeli ve daha sağlıklı bir vücut yapısına ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Nişasta içermeyen ve anne sütüne en yakın laktoz içerikli özel yapısıyla Beavis® Yavru Kedi Devam Sütü özenle seçilmiş ve yüksek oranda sindirilebilen proteinler içermektedir.

Yorumlar (0)

Yorum Yap

Oturum Aç
Yukarı Çık