Bu ürünü %21 indirimle 95,00TL'ye satın alabilirsiniz.

%21 indirimli

Eastland Matatabi Catnip Tüylü Kedi Oyuncağı 6 Cm

Markalar Eastland
Barkod: 8712695508878
Hesaplanıyor..
95,00TL 120,00TL
31.66 TL'den başlayan taksitlerle
MATATABIGümüş Asma olarak da bilinen Matatabi (Actinidia Polygama), Doğu Asya'nın yüksek dağlık bölgelerinde yetiştirilen yaprak döken tırmanma asmadır. Kivi kokusuna benzeyen meyve kümeleri üretir. Geleneksel Çin ve Japon tıbbında yüzyıllardır koruyucu bir sağlık yardımı olarak kullanılmaktadır ve ... Devamını oku...
Açıklama

MATATABI


Gümüş Asma olarak da bilinen Matatabi (Actinidia Polygama), Doğu Asya'nın yüksek dağlık bölgelerinde yetiştirilen yaprak döken tırmanma asmadır. Kivi kokusuna benzeyen meyve kümeleri üretir. Geleneksel Çin ve Japon tıbbında yüzyıllardır koruyucu bir sağlık yardımı olarak kullanılmaktadır ve hala çeşitli hastalıklar için alternatif bir tedavi olarak yaygın olarak kullanılmaktadır. Matatabi'nin uzun zamandır kedilerde rahatlatıcı bir etki yarattığı bilinmektedir. Kediyi rahatlatır; tatlı çay benzeri kokuya sahip bir bileşendir. Catnip'in yarattığı etkiye benzer, ancak daha yoğun görünür. Catnipna karşı bağışıklığı olan birçok kedi Matatabi'ye olumlu cevap verecektir. Tipik davranışlar arasında yuvarlanma, çene ve yanak sürtünmesi, salya akması ve yalama bulunur.

Catnip

Catnip, kedi feromonlarına benzer doğal bir madde içeren nane benzeri bir bitkidir. Etkileri arasında artan heyecan ve oyun oynama isteği, rahatlama ve salya salgılama bulunur. Kedinin ilgisi koku duyusu ile etkinleşir, ancak yendiği zaman catnip ayrıca folik asit ve B29 vitamini gibi yararlı maddeleri de sağlar.

Yorumlar (0)

Yorum Yap

Oturum Aç
Yukarı Çık