EuroGold Kemirgenler İçin Yeşil Yonca

Markalar Eurogold
Barkod: 8681144130307
EuroGold Kemirgenler İçin Yeşil YoncaKuru yonca güneşte kurutulmuş olması ve besin değeri açısından yüksek olması sebebiyle küçük kemirgenler için hem ana yem hem de ödül yemi olarak kullanılabilir.Eurogold kuru yonca kemirgenlerin besin ihtiyaçlarını tamamlamak için özellikle yetiştirilmiştir. ... Devamını oku...
Ürün tükendi!
Açıklama

EuroGold Kemirgenler İçin Yeşil Yonca

Kuru yonca güneşte kurutulmuş olması ve besin değeri açısından yüksek olması sebebiyle küçük kemirgenler için hem ana yem hem de ödül yemi olarak kullanılabilir.

Eurogold kuru yonca kemirgenlerin besin ihtiyaçlarını tamamlamak için özellikle yetiştirilmiştir.  Yüksek selülozlu doğal yapısı sayesinde sindirime de yardımcı olur.

Aynı zamanda evcil hayvanınızın kemirme ve ot arama içgüdüsünü de doyurması için ideal bir yemdir.  Yüksek kalsiyum ve protein içerdiğinden dolayı ölçülü olarak verilmelidir.  Kuru yonca hiçbir ek gıda katılmaksızın kullanılan sağlıklı bir tamamlayıcı besindir.

Aynı zamanda kemirgenlerin güvenli hissetmesini sağlayan ve onları sıcak tutan bir yuva malzemesi olarak ta kullanılır.

Her Eurogold kuru yonca kendine has bir kıvamda ve aromadadır. Yüksek lifli yapısı sayesinde kemirgeninizin sindirim sistemini düzenler, ishal ve obezite gibi hastalıkları engeller.

İçerik; Kuru yonca.

Besleme Tavsiyesi; Günlük olarak temel yemlerin yanında sürekli bulundurunuz.

Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Paketi açtıktan sonra güneş ışığından uzak ve serin ortamda ağzı kapalı olarak bekletiniz.

Yorumlar (0)

Yorum Yap

Oturum Aç

BENZER ÜRÜNLER

Yukarı Çık