Bu ürünü %5 indirimle 450,00TL'ye satın alabilirsiniz. Üstelik kargo bedava!

%5 indirimli
ücretsiz kargo

Petzoom Pet Park Köpek Tuvaleti Mini 32x 45 Cm

Markalar Pet Zoom
Barkod: 8645897456329
Hesaplanıyor..
Gel-Al Fiyatı: 400 TL
450,00TL 475,00TL
150 TL'den başlayan taksitlerle
PetZoom Pet Park Köpek Tuvaleti - Evdeki Ufak Kazaları ÖnlerPetZoom Pet Park evcil hayvanınızın neden olduğu ufak kazalardan arınmış bir yaşam için benzersiz bir çözümdür. Köpeğinizi dışarı çıkarmak için eve gelmekte geciktiğiniz zamanlarda ya da kötü hava koşullarından dolayı köpeğinizi dışarı çıka... Devamını oku...
Açıklama

PetZoom Pet Park Köpek Tuvaleti - Evdeki Ufak Kazaları Önler

PetZoom Pet Park evcil hayvanınızın neden olduğu ufak kazalardan arınmış bir yaşam için benzersiz bir çözümdür. Köpeğinizi dışarı çıkarmak için eve gelmekte geciktiğiniz zamanlarda ya da kötü hava koşullarından dolayı köpeğinizi dışarı çıkartamadığınız anlar için mükemmeldir. Yavru köpeğinizin eğitimi için ideal bir settir, ayrıca tuvalet ihtiyacı için dışarı çıkamayan yaşlı köpeğiniz için de mükemmeldir. Pet Park gerçek gibi görünen ve hissettiren sentetik bir çim malzemesinden yapılmıştır. Su geçirmezdir bu nedenle verandaya ya da balkona koyabilirsiniz. PetZoom Pet Park toksik değildir ve evcil hayvanınızda güvenle kullanabilirsiniz. Temizlenmesi kolaydır, sadece ılık sabunlu suyla yıkamanız yeterli olacaktır. Pet Zoom Pet Park çime benzer sentetik bir yüzeyden oluşan, iç mekânda kullanılan bir evcil hayvan tuvaletidir. Halınızı ya da mobilyanızı kullanmak yerine köpeğinize tuvalet ihtiyacını gidereceği özel bir yer sunarak kazaları önler. Pet Park’ın üç aşamadan oluşan koruması sıvının antimikrobiyal altlıktan geçmesini sağlar. Altlık Pet Park’ın yükseltilmiş süzgeç sistemi sayesinde toplama tablasında sıvının üzerinde kalır. Bir galon sıvının tamamını alabilir. Gün sonunda sadece toplama tablasını boşaltmanız yeterli olacaktır. Pet Park’ın yeniden kullanılabilir yüzeyi temiz ve hijyenik kalır. Suyla temizlenir ve kolaylıkla saklanabilir.

Artık pahalı köpek bakıcılarına ya da kirli tuvalet bezlerine bir sürü para harcamak zorunda değilsiniz. Pet Park ile köpeğinizi eve aldığınız için hiç pişman olmayacaksınız.

  • İç Mekânlarda, Verandalarda ve Bahçede Kullanım İçin Mükemmel
  • 3 tabakalı: sentetik çim tabaka, yükseltilmiş ızgaralı tabla ve en altta toplama tablası
  • Evde köpek beslemeniz için idealdir.
  • Toksik değildir / köpeğinizde güvenle kullanabilirsiniz.
  • Portatiftir, kolay temizlenir, sabunlu suyla yıkanır.
  • Sentetik Çim tabaka köpeğiniz tuvalete alışmasını kolaylaştırır.

Ürün ölçüleri : 45 cm x 32cm x 3.8cm yükseklik ölçülerindedir.

Yorumlar (0)

Yorum Yap

Oturum Aç
Yukarı Çık