Avi-Technic Becalm B Complex Sinir Sistemi Destekleyici Stres Önleyici Kuş Vitamini 20ml

Markalar AVI TEKNIK
Barkod: 8682858210026
Kuşunuzun özellikle kas ve sinir sistemini destekleyen B grubu vitaminlerin dengeli bir kombinasyonudur. Karbonhidrat içeriği yüksek yem ile beslenen kuşlar için özellikle B1 vitamini takviyesi yapılmalıdır. B vitamini eksikliğinden kaynaklanan özellikle bacaklarda oluşan kas felcini önlenmesine kat... Devamını oku...
Ürün tükendi!
Açıklama

Kuşunuzun özellikle kas ve sinir sistemini destekleyen B grubu vitaminlerin dengeli bir kombinasyonudur. Karbonhidrat içeriği yüksek yem ile beslenen kuşlar için özellikle B1 vitamini takviyesi yapılmalıdır. B vitamini eksikliğinden kaynaklanan özellikle bacaklarda oluşan kas felcini önlenmesine katkıda bulunur. Kafes kuşları çok duygusal ve narin hayvanlardır. Düzenlerinin bozulması, mevsim geçişleri, yalnızlık ve çeşitli hastalıklar onların strese ve depresyona girmelerine sebep olur.
Stresli kuşların bağışıklık sistemi zayıflar ve daha kolay hasta olabilirler.

İştahsızlık nedeniyle daha az yem yer ve zayıflarlar. Özellikle B grubu vitaminler onların sinir sistemlerini destekleyerek stres yaşamalarını önler. Strese bağlı tüy dökmeleri engeller. Hareketliliklerini arttırır. BECALM B COMPLEX ürününü kuşunuzun her gün tazelenen suyuna ilave edin. Musluk suyu kullanıyorsanız, suyu 24 saat havalandırmayı ve klordan arındırmayı unutmayınız.

Kullanım Şekli

  • Bir kuş için 100 ml içme suyuna 20 damla (1/2 çay kaşığı) ilave edilir.
  • Güvercinler ve büyük papağan için suluktaki 100 ml içme suyuna 50 damla ilave edilir (1 çay kaşığı)
  • Kuşların suları her gün değiştirilir.
  • Tazelenen suya tekrar uygun miktarda BECALM B COMPLEX ilave edilir.
  • Oda sıcaklığında serin, kuru ve ışıksız ortamda depolanmalıdır.
Yorumlar (0)

Yorum Yap

Oturum Aç
Yukarı Çık