Bu ürünü %22 indirimle 125,00TL'ye satın alabilirsiniz.

%22 indirimli

EuroGold World Sydney Yavru Muhabbet Yemi 750 Gr.

Markalar Eurogold
Barkod: 8681144130949
Hesaplanıyor..
125,00TL 160,00TL
41.66 TL'den başlayan taksitlerle
EuroGold World Sydney Yavru Muhabbet Yemi 750 GrYavru muhabbet kuşlarının, doğal beslenme alışkanlıklarına uygun olarak hazırlanmış tam yemdir. Bu karışım en kaliteli tohumlar, meyveler ve sebzeler seçilerek harmanlanmasından elde edilmiştir. Özellikle yavru kuşların gelişim aşamasında ihtiyacı olan... Devamını oku...
Açıklama

EuroGold World Sydney Yavru Muhabbet Yemi 750 Gr

Yavru muhabbet kuşlarının, doğal beslenme alışkanlıklarına uygun olarak hazırlanmış tam yemdir. Bu karışım en kaliteli tohumlar, meyveler ve sebzeler seçilerek harmanlanmasından elde edilmiştir. Özellikle yavru kuşların gelişim aşamasında ihtiyacı olan vitamin ve minerallerle zenginleştirilmiştir.

İçerisinde bulunan vitamin ve mineraller ile kemik gelişimini destekler, bağışıklık sistemini güçlendirip hastalıklara karşı koruma sağlar. Yavru kuşlar için protein ve vitamin desteği ile gelişime katkıda bulunur.

Kuşlarda diş olmadığı için sindirim ağızda başlamaz ve çiğnenmeyen yem ve gıdalar doğrudan mideye ulaşır. Yenilen yemlerin tamamı sindirilemeyeceği için kilo kaybı ve sindirim sistemi bozukluları olur. Kuş kumu kullanımı, midedeki yiyeceklerin kırılarak sindirimini kolaylaştırır. Bu nedenle kafesinizden EuroGold kuş kumunu eksik etmeyiniz.

Canlı bakan bir göz ile parlak, pürüzsüz bir gaga sağlıklı bir kuştaki ilk belirgin özelliklerdir. Bunun için kafesinizde EuroGold gaga taşı bulundurunuz.

İçindekiler

  • Sarı Darı,
  • Kırmızı Darı,
  • Beyaz Darı,
  • Aspur,
  • Yumurta Tozu,
  • Kalsiyum,Herby Mix (Okaliptus, Kekik, Maydanoz, Nane)
Beslenme Tavsiyesi;
  • Yemliklerin sürekli olarak dolu ve günlük olarak kabuklardan temizlenerek yem ile tamamlanması tavsiye edilmektedir.
Yorumlar (0)

Yorum Yap

Oturum Aç
Yukarı Çık