Bu ürünü %13 indirimle 70,00TL'ye satın alabilirsiniz.

%13 indirimli

EuroGold Muhabbet Yemi 500 Gr.

Markalar Eurogold
Barkod: 8681144130017
Hesaplanıyor..
70,00TL 80,00TL
23.33 TL'den başlayan taksitlerle
EUROGOLD MUHABBET YEMİ 500 GR.Muhabbet kuşlarının, doğal beslenme alışkanlıklarına uygun olarak hazırlanmış tam yemdir. Bu karışım, en kaliteli tohumların özenle seçilerek harmanlanmasından elde edilmiştir.EuroGold muhabbet kuşu yemi içeriğindeki bal ve meyve aromaları ile yem yemede isteksiz kuşla... Devamını oku...
Açıklama

EUROGOLD MUHABBET YEMİ 500 GR.

Muhabbet kuşlarının, doğal beslenme alışkanlıklarına uygun olarak hazırlanmış tam yemdir. Bu karışım, en kaliteli tohumların özenle seçilerek harmanlanmasından elde edilmiştir.

EuroGold muhabbet kuşu yemi içeriğindeki bal ve meyve aromaları ile yem yemede isteksiz kuşların bile severek yiyebileceği bir yemdir.

İçerik

  • Sarı darı,
  • beyaz darı,
  • kırmızı darı,
  • keten tohumu,
  • kanarya yemi (Aspur sade),
  • yulaf (mevsimsel),
  • vitamin – mineral karışımı,
  • bal ve meyve aroması.

Besleme Tavsiyesi; Günlük ihtiyaç kuşun türüne, yaşına ve kafesteki kuş sayısına bağlı olarak değişebilir. Bu nedenle kafes içinde iki yemlik bulundurulmalı ve yemlikler sürekli olarak dolu olmalıdır. Yemlikler günlük olarak kontrol edilerek içlerindeki kabuklardan temizlenmeli ve yem tamamlanmalıdır.

İçme suyu günlük olarak değiştirilmeli sürekli taze içme suyu bulundurulmalıdır.

Tüm yemlerimiz paketleme esnasında paketlerin içine Azot gazı basılarak paketlenmektedir. Azot gazı yemlerde oluşabilecek böceklenme ve bozulmaları engelleyip, ürünün son tüketim tarihine kadar hiç bozulmadan kalmasını sağlar. Yem paketleri, güneş ışığından, nemden ve aşırı sıcak ortamlardan uzak depolanmalıdır.

Üç katlı ambalaj yapısı sayesinde, yemin içerisinde aromalar ve vitamin değerleri paket açılana kadar kaybolmadan korunur.

Tüm yemler canlının türüne göre özel formüle edilip, üretilmiş vitamin ve mineral karışımları içerir.

Yorumlar (0)

Yorum Yap

Oturum Aç
Yukarı Çık