YENİ KEDİ Mİ SAHİPLENDİNİZ?

YAVRU KEDİ MAMALARI

Yavru kediniz için dengeli beslenme ve ihtiyacı olan protein ve diğer besin  değerlerini doğru alabilmesi için, profesyonel yavru kedi maması kullanmalısınız. Sitemizde bulunan bir çok marka arasından size uygun olanı seçebilirsiniz.

KEDİ TUVALETLERİ

Kedinizin tuvaletini yapabilmesi için uygun bir kedi tuvaleti almanız, kedinizin tuvalete alışma sürecini hızlandıracaktır.

KEDİ KUMLARI

Alacağınız kedi tuvaletinden sonra, tuvalet için kum almalısınız. Doğal bentonit topaklaşan kumları ya da kristal kumları kullanabilirsiniz.

MAMA VE SU KAPLARI

Kedinize mama ve suyu için uygun bir mama kabı almalısınız. Sitemizde zevkinize göre bulabileceğiniz onlarca mama kabını inceleyebilirsiniz.

TAŞIMA ÇANTALARI

Yavru kedinizi veterinere veya herhangi bir yere götürmeniz gerektiğinde bir taşıma çantasına ihtiyacınız olacaktır. Kedinize uygun bir taşıma çantası almak için sitemizden onlarca marka arasından seçebilirsiniz.

KEDİ TIMALAMALARI

Kedinizin tırmalama ihtiyacını gidermesi ve evdeki diğer eşyaları tırmalamaması için, evinize ve kedinize uygun bir tırmalama tahtası ya da platformu satın alabilirsiniz.

KEDİ OYUNCAKLARI

Kedinizin sıkılmaması için ona bir kaç oyuncak almanız gerekir. Güzel zamanlar geçirmesi için kedinize uygun oyuncaklar alabilirsiniz.

YAVRU KEDİ VİTAMİNLERİ

Kedinizin yavruluk dönemi önemlidir. Gelişim döneminde ona ek besin takviyeleri sunarak gelişimine katkıda bulunmalısınız.

KEDİ ÖDÜLLERİ

Kediniz güzel davranışlar yaptığında, ya da ara zamanlarda ona ödüller vererek mutlu etmelisiniz. Bu size alışması ve bağlanması için gereklidir.

Yukarı Çık