Beaphar Oftal Göz Temizleme Losyonu 50 ml

Markalar Beaphar
Barkod: 8711231124879
Beaphar Göz Temizleyici, gözleri nazik biçimde yatıştırmak ve temizlemek için özel olarak formüle edilmiştir.Göz sorunlarının tedavisinden önce veya gözlerde başka göz sorunlarının ortaya çıkmasına neden olabilecek kir birikmesini temizlemek için düzenli olarak kullanılabilir.Gözlerin çevresinde kul... Devamını oku...
Ürün tükendi!
Açıklama
Beaphar Göz Temizleyici, gözleri nazik biçimde yatıştırmak ve temizlemek için özel olarak formüle edilmiştir.Göz sorunlarının tedavisinden önce veya gözlerde başka göz sorunlarının ortaya çıkmasına neden olabilecek kir birikmesini temizlemek için düzenli olarak kullanılabilir.Gözlerin çevresinde kullanım için de uygundur, bu sayede gözyaşı izlerinin giderilmesine yardım eder.
Beaphar Göz Temizleyici, gözlerin etrafındaki hassas cildin özel bakımı için MSM (Metil Sülfonil Metan) ile formüle edilmiştir. MSM, doğal bir sülfür kaynağıdır ve düzenli olarak kullanıldığında alerjileri iyileştirdiği, hızlı iyileşme sağladığı ve zindeliği desteklediği görülmüştür.

Kullanım Talimatları
Göz temizleyici olarak: Pipeti gözün kenarına yerleştirin. PİPETLE GÖZE DOKUNMAYIN. Kedilerde ve köpeklerde gözün içine ve çevresine haftada iki kez, birkaç damla uygulayın. Hidrofil pamuk veya kağıt mendille fazla temizleyiciyi ve kirleri silin.

Gözyaşı izlerini engellemek için:
Bir parça hidrofil pamuğun üzerine bir ya da iki damla Göz Temizleyici damlatın ve kürk temizlenene kadar gözlerin çevresini silin.

Önlemler
Bir göz sorunu nedeniyle veteriner denetiminde olan hayvanlarda kullanmayın. Göz bakımının herhangi bir hususundan emin değilseniz, Veteriner Hekiminize danışın. Açtıktan sonra dört hafta içinde kullanın.

İçindekiler
  • Arıtılmış Su
  • Sodyum Klorid
  • Benzalkonium Klorid (Koruyucu)
  • Stabilizatör E339 (ii) 385
  • MSM (Metil Sülfonil Metan)
Uyarılar:
  • Yalnızca hayvan tedavisi içindir,
  • Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayın.
  • Serin, kuru bir yerde (15-25°C) saklayın.
Yorumlar (0)

Yorum Yap

Oturum Aç
Yukarı Çık