Bu ürünü %21 indirimle 210,00TL'ye satın alabilirsiniz.

%21 indirimli

Bio PetActive Bio Magic Köpek Toz Şampuan 150 gr

Markalar Bio Petactive
Barkod: 8698931093301
Hesaplanıyor..
210,00TL 265,00TL
70 TL'den başlayan taksitlerle
Bio PetActive Bio Magic Köpek Toz Şampuan 150 grİçeriğindeki, bitki özleri deri ve tüy problemlerini gidermede ve tüylerin sağlıklı uzamasına yardımcı olur. Düzenli yıkama aralarındaki süreyi uzatır. Kürke hacim verir. %100 doğal formül ile hazırlanmış Bio-Magic boya, paraben, sentetik parfüm ve ta... Devamını oku...
Açıklama

Bio PetActive Bio Magic Köpek Toz Şampuan 150 gr

İçeriğindeki, bitki özleri deri ve tüy problemlerini gidermede ve tüylerin sağlıklı uzamasına yardımcı olur. Düzenli yıkama aralarındaki süreyi uzatır. Kürke hacim verir. %100 doğal formül ile hazırlanmış Bio-Magic boya, paraben, sentetik parfüm ve talk pudrası içermez.

Kullanım Önerisi:

Serpme kapaklı şişe içerisindeki şampuanı köpeğinizin tüyleri arasına döktünüz. Şampuanı masaj yaparak tüm vücuda yayınız. Biraz bekledikten sonra fırça veya tarak yardımıyla tarayarak tozun fazlasını vücuttan uzaklaştırınız. Uygulama öncesinde tüylerinin kuru olmasına dikkat edilmelidir. Deride irritaston görülmesi durumunda uygulamaya devam etmeyiniz.

Uyarılar:

Ürünü Yiyecek, içecek ve yem maddelerinden uzakta saklayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Sadece hayvanların sağlığı için kullanılır.

Köpekler için özel olarak üretilmiş köpek şampuanları köpeğinizi temizlemekle kalmaz tüy sağlığını destekler.

Yorumlar (0)

Yorum Yap

Oturum Aç
Yukarı Çık