Bu ürünü %17 indirimle 150,00TL'ye satın alabilirsiniz.

%17 indirimli

Beavis Puppy Trainer Toilet Spray 100 ml

Markalar Beavis
Barkod: 8681299607921
Hesaplanıyor..
150,00TL 180,00TL
50 TL'den başlayan taksitlerle
PUPPY TRAINERYavru ve Genç Köpekler için Tuvalet Eğitim SpreyiAilenize yeni katılan sevimli dostumuzun tuvalet ihtiyacını evinizin her hangi bir yerine yapması onun için çok doğal bir harekettir. Ortak yaşam alanlarınızın konforu ve temizliği için geliştirilen Beavis® Puppy Trainer Toilet Spray sevi... Devamını oku...
Açıklama

PUPPY TRAINER

Yavru ve Genç Köpekler için Tuvalet Eğitim Spreyi

Ailenize yeni katılan sevimli dostumuzun tuvalet ihtiyacını evinizin her hangi bir yerine yapması onun için çok doğal bir harekettir. Ortak yaşam alanlarınızın konforu ve temizliği için geliştirilen Beavis® Puppy Trainer Toilet Spray sevimli dostumuzun tuvalet ihtiyacını belirlediğiniz bölgeye yapabilmesi için uzmanlarımız tarafından özel olarak geliştirilmiştir.

Tuvalet eğitim pedinin belirlediğiniz bölümüne 3-4 kez spreyi püskürtünüz ve sevimli dostumuzun eğitim spreyini tanıması için koklatınız. Kendisini hazır hissettiğinde pedin belirlediğiniz yerine ihtiyacını giderecektir. Olumlu sonuca ulaştığınız süre boyunca kendisine ismiyle hitap ederek ödüllendirmeniz onun için paha biçilmez olacaktır.

Beavis® Puppy Trainer Toilet Spray ailenize yeni katılan sevimli bireyinizin ortak yaşamınızda hayatını daha pozitif şekilde kolaylaştıracaktır.

Yorumlar (0)

Yorum Yap

Oturum Aç
Yukarı Çık