Doggie Gerçek Deriden El Yapımı Dragon Model Köpek Göğüs Tasması Brown

Markalar Doggie
Barkod: 8680782116988
Doggie Gerçek Deriden El Yapımı Dragon Model Köpek Göğüs Tasması BrownDragon Model göğüs tasması, adını ve temel çizgilerini Uzak Doğu’nun saygın güç sembolü ve birçok mitolojide kendine yer bulmuş olan, genelde göklerde süzülen ve ateş püskürten efsanevi yaratık olarak tabir edilen ejderhalardan al... Devamını oku...
Ürün tükendi!
Açıklama
Doggie Gerçek Deriden El Yapımı Dragon Model Köpek Göğüs Tasması Brown
Dragon Model göğüs tasması, adını ve temel çizgilerini Uzak Doğu’nun saygın güç sembolü ve birçok mitolojide kendine yer bulmuş olan, genelde göklerde süzülen ve ateş püskürten efsanevi yaratık olarak tabir edilen ejderhalardan almaktadır. Dostunuzu kolayca zapt edebilecek üstten tutma yeri ve şık tasarımı sayesinde ilgi çekici bir havası olan ürünümüzün, dostunuzun imajına mükemmel uyum sağlayacağından şüpheniz olmasın.

KAUÇUK DOLGU PED ; Kauçuk dolgu ped, su geçirmez yapısı ile yüksek ısı farklarına ve aşınmaya karşı dayanımlı özel bir materyaldir.  Üzeri nylon kumaş kaplıdır. Dostlarımızın boynuna mükemmel uyum sağlayan dokusu ile kauçuk dolgu pedlerimiz, hem dostlarımız için hem de pet sahipleri için ekstra konfor sunan harika bir yumuşak dolgu malzemesidir.

METAL AKSESUARLAR; Metal tokalarımız, metal halkalarımız ve metal köprülerimiz.Bu ürünler, uzun süren araştırmalar ve teknik özellikleri sayesinde, pet ürünlerimize mükemmel uyum sağlamakta; sağlamlık ve kullanım kolaylığı getirmektedir. Ürünlerimiz, paslanmaya karşı yüksek dayanımı olan krom kaplama ile tamamlanmıştır.

KULLANIM TAVSİYELERİ VE UYARILAR

  • Ürünümüz, tamamen doğal işlenti ile imal edilen gerçek deri ürün olduğu için evcil hayvanlarınız için ısırmak, dişlemek ve kemirmek açısından gayet ideal bir ürün işlevi görecektir. Bunun için ürün kullanıldıktan ve petinizin üzerinden çıkarıldıktan sonra, evcil hayvanınızın asla uzanamayacağı yerlere asılmalı ve konulmalıdır.
  • Tüm göğüs tasması modellerimiz tamamen gezdirme amaçlı olduğundan dolayı ASLA evcil hayvanınızı bağlama amacıyla kullanılmamalıdır. Bunun için bahçe bağlama zincirlerini kullanmanızı öneririz.
  • Deri göğüs tasması ürünlerimizi ayda bir kere, nemli bir bezle sildikten sonra, varsa badem yağı ile yağlamak; yoksa kaliteli ayakkabı temizleme süngerleri ile temizlemek, ürünün kullanım ömrünü uzatacaktır. Buna ek olarak çamurlu ve aşırı kirli ortamlarda kullanıldıktan sonra ürünün nemli bir bezle silinip temizlenmesi uzun ömürlü olması açısından çok önemlidir.
Yorumlar (0)

Yorum Yap

Oturum Aç

BENZER ÜRÜNLER

Yukarı Çık