Bu ürünü %6 indirimle 150,00TL'ye satın alabilirsiniz.

%6 indirimli

Beavis Cat Eye Care Göz Yaşı Leke Çıkarıcı Damla 50 ml

Markalar Beavis
Barkod: 8681299608003
Hesaplanıyor..
150,00TL 160,00TL
50 TL'den başlayan taksitlerle
Eye Care Kediler için Göz Yaşı Lekesi ÇıkarıcıKedi familyasının doğada kusursuz bir avcı olarak hayatta kalmayı başarabilmelerinde mükemmel göz yapılarının, rolü çok büyüktür. Bizler 180 derecelik açıyla bakarken, kediler ise 200 derecelik görme açısına sahiptirler. Yaygın kanının aksine kediler siy... Devamını oku...
Açıklama

Eye Care Kediler için Göz Yaşı Lekesi Çıkarıcı

Kedi familyasının doğada kusursuz bir avcı olarak hayatta kalmayı başarabilmelerinde mükemmel göz yapılarının, rolü çok büyüktür. Bizler 180 derecelik açıyla bakarken, kediler ise 200 derecelik görme açısına sahiptirler. Yaygın kanının aksine kediler siyah-beyaz görmezler. Renkler onların gözünde biraz daha pastel ve soluk olsa da, gece görüş yeteneğine sahip bu avcı familya karanlıkta bizlere oranla 6 kat daha iyi görürüler. Doğal yaşamları boyunca böylesi özel donanıma sahip olmaları hayatta kalmalarını kolaylaştıran en temel unsurlardan biri olmuştur.

Aynı evreni paylaştığımız sevimli dostlarımızın göz çevresinde zamanla biriken kir, toz ve akıntıdan oluşan çapak ve lekelerin periyodik olarak temizlenmesi uzmanlar tarafından tavsiye edilmektedir. İhtiyaçlarını ve rahatsızlıklarını bizler gibi ifade edemeyen dostlarımızın göz çevresinin kontrolü ve temizliği düzenli olarak yapılmalı, kirin sıklığı ve yoğunluğuna göre tekrarlanmalıdır. Uygulama esnasında tepki verme ihtimali olabileceğinden bu işlemi kedinizi bir havluya sararak yapmanızı tavsiye ederiz. Bakım yaparken ise bir pamuk yardımıyla gözün ters istikametine doğru bir açıyla temizlemenizi tavsiye ederiz. Sevimli dostumuzun motivasyonu ve sağlığı açısından Beavis® Eye Care göz temizleme ve bakım solüsyonunu düzenli olarak kullanabilirsiniz.

Yorumlar (0)

Yorum Yap

Oturum Aç
Yukarı Çık