Ewox Tavuklu Tahılsız Ezme Yavru Kedi Konservesi 400 Gr

Markalar Ewox
Barkod: 7851040964172
Ewox Tavuklu Tahılsız Ezme Yavru Kedi Konservesi 400 Gr- Mineral ve vitaminlerle zenginleştirilmiş, tahılsız, tüm yaştaki ve yaşam evrelerindeki kedilere uygun formüle edilmiş, bağışıklık ve tüy sağlığı destekleyici biftekli kedi konservesidir.- Tüy Sağlığı- İçerisindeki vitamin ve mineraller sayesi... Devamını oku...
Ürün tükendi!
Açıklama
Ewox Tavuklu Tahılsız Ezme Yavru Kedi Konservesi 400 Gr

- Mineral ve vitaminlerle zenginleştirilmiş, tahılsız, tüm yaştaki ve yaşam evrelerindeki kedilere uygun formüle edilmiş, bağışıklık ve tüy sağlığı destekleyici biftekli kedi konservesidir.
- Tüy Sağlığı
- İçerisindeki vitamin ve mineraller sayesinde kedinizin tüyleri yumuşacık ve sağlıklı olacaktır. Deri ve tüy sağlığı kedilerimizin yaşamı için çok önemlidir. Destekleyici bir besin olan EWOX kedi konservesi sayesinde kediniz lezzetli öğününü tüketirken deri ve tüy sağlığını da koruyacaktır.
- Tüm Yaşam Evreleri için Uygunluk
- Tüm yaşlara ve yaşam evrelerine uygun olması EWOX'u çoklu kullanıma uygun hale getirir. Ezme formunda olması yavru, yetişkin, yaşlı tüm kedilerin yemesini kolaylaştırır.Tüm kediler için dengeli ve sağlıklıdır.
- Tahıl İçermez
- EWOX tavuklu kedi konservesi tahıl içermemektedir. Protein oranı sağlık ve dengeli beslenme düşünülerek belirlenmiştir. İçeriğinde tahıl olmaması kilo dengesinin sağlanmasına destek olur. Kedinizin günlük/öğünlük vitamin ve mineral ihtiyacını gideren tam bir besindir.
1 öğün EWOX ezme kedi konservesi kedinizin o öğün için olan tüm ihtiyacını karşılayacaktır.
içindekiler

İçerik
Hayvansal ürünler(Tavuk eti Min. %4), Bitkisel Ürünler, Mineraller, Vitamin Katkıları,
Analiz Raporu
Protein %8,5, Yağ %6, Selüloz %0,4, Kül %2,Nem %80
Besin Katkı Maddeleri
Vitamin A 2000 IU, Vitamin D3 200 IU, Vitamin E 20 IU, Taurin 250 mg
Beslenme Tavsiyesi
2-6 kg ağırlığındaki kedi için ortalama günlük porsiyon 200-400 gr'dır. Maması eski mamaya karıştırılarak gün ve gün arttırılarak verilmelidir. Kedinizin devamlı taze suya erişimi olmalıdır.
Yorumlar (0)

Yorum Yap

Oturum Aç
Yukarı Çık