Bu ürünü %24 indirimle 80,00TL'ye satın alabilirsiniz.

%24 indirimli

Eurogold Kemirgen Talaşı Hamster Tavşan Ginepig 15Lt

Markalar Eurogold
Barkod: 8681144130314
Hesaplanıyor..
80,00TL 105,00TL
26.66 TL'den başlayan taksitlerle
Eurogold Kemirgen Talaşı Hamster Tavşan Ginepig 15LtEurogold  talaş mükemmel bir şekilde ufak hayvanlar için yatak malzemesi olarak kullanılır.Aynı zamanda sıvı emici özelliği vardır. % 100 doğal çam dan yapılan doğal kokusuyla kafesteki kötü kokuları yok eden ve aynı zamanda mantar, küf ve bak... Devamını oku...
Açıklama

Eurogold Kemirgen Talaşı Hamster Tavşan Ginepig 15Lt

Eurogold  talaş mükemmel bir şekilde ufak hayvanlar için yatak malzemesi olarak kullanılır.

Aynı zamanda sıvı emici özelliği vardır. % 100 doğal çam dan yapılan doğal kokusuyla kafesteki kötü kokuları yok eden ve aynı zamanda mantar, küf ve bakterilerin oluşmasını engelleyen bir yapısı vardır.

Eurogold Talaş fırınlanarak kurutulur ve bu sayede aromatik yağlar, toz ve ahşap kırıntılar tamamen yok olur. Ambalajdan çıktığı zaman tozlanma yapmaz ve bu sayede evcil hayvanınız solunum problemi çekmez. Yumuşak ve kabarık talaş aynı zamanda yuva ve yatak malzemesi olarak ta kullanılabilir.

İçerik;

  • %100 çam talaşı

Kullanımı; Kafes tabanında ve yuvalarda kullanılır. Günlük olarak kirlenen kısımlar değiştirilmelidir. Kafes tabanı için yeterli parça talaş açılarak tüm kafes tabanına yayılır. Bir paket talaş yaklaşık 15 Litre alanı kaplar.

Paket açıldıktan sonra kuru ve serin bir yerde saklanmalıdır.

Yorumlar (0)

Yorum Yap

Oturum Aç
Yukarı Çık