Bu ürünü %11 indirimle 245,00TL'ye satın alabilirsiniz.

%11 indirimli

Venusaqua 6003F İç Filtre 1200 Lt.

Markalar VenusAqua
Barkod: 8690000028436
Hesaplanıyor..
245,00TL 275,00TL
81.66 TL'den başlayan taksitlerle
Voltaj: 220-240V/50HzGüç: 20 WATTDebi : Saatte 1200 litre su kapasitesi.Tamamen su altında çalışabilir.Suyunuzun temiz kalmasını sağlar. Uzun süreli filtrasyon sağlar. Tatlı ve tuzlu su akvaryumları için uygundur.Gerektiğinde akvaryuma hava verebilmesi için kutusunda hava hortumu bulunmaktadır. Kul... Devamını oku...
Açıklama

Voltaj: 220-240V/50Hz

Güç: 20 WATT

Debi : Saatte 1200 litre su kapasitesi.

Tamamen su altında çalışabilir.

Suyunuzun temiz kalmasını sağlar. Uzun süreli filtrasyon sağlar.

Tatlı ve tuzlu su akvaryumları için uygundur.

Gerektiğinde akvaryuma hava verebilmesi için kutusunda hava hortumu bulunmaktadır.

Kullanma Talimatı;

Filtre arka bölümünde yer alan vantuz yardımı ile akvaryumun iç yüzeyine, tamamen su içerisinde kalacak şekilde yerleştirilerek kullanılır. Sadece hava hortumu su dışarısında kalmalıdır. Temizlik öncesi mutlaka fişten çekilmelidir. Filtre çıkarılarak düzenli aralıklarla temizlendiği taktirde filtre işlevini daha sağlıklı yapacaktır.

Uyarılar:

Filtre sürekli çalışır durumda olmalıdır. Sadece temizlik için durdurulmalı ve temizliği kısa sürede yapılıp tekrar çalıştırılmalıdır.Filtre akvaryum içerisine düştüğü taktirde yani vantuzları çıktığında fişi çekilmeden düzeltilmemelidir. Elektrik çarpmasına neden olabilir. Fişi çekildikten sonra temizlik yapılması tavsiye edilir.Filtrenin temizliği sadece su ile yapılmalı ve deterjan kullanılmamalıdır. Filtrenin işlevini tam olarak yapabilmesi için filtresi sürekli kontrol edilerek temizlenmelidir. Filtrenin elektrik kablosunun hasar görmemesine dikkat edilmelidir. Filtre başka bir amaçla kullanılmamalıdır. Su dışında çalıştırılmamalıdır. Isı kaynaklarının yanında muhafaza edilmemelidir.

Yorumlar (0)

Yorum Yap

Oturum Aç
Yukarı Çık