Vitamin F Flora (Bağışıklık Sistemi) 20cc

Markalar AVI TEKNIK
Barkod: 8682858210064
Vitamin F Flora (Bağışıklık Sistemi) 20ccKuşunuzun bağırsak sistemini destekleyen Pektin, Propolis, Demir ve Çinko içeren bir kombinasyondur. Kafes kuşları mevsim geçişlerinde hava değişikliklerinde metabolizma dengesizlikleri dolayısıyla ishal olabilirler. Yem değişiklikleri, günlük olarak değiştir... Devamını oku...
Ürün tükendi!
Açıklama

Vitamin F Flora (Bağışıklık Sistemi) 20cc

Kuşunuzun bağırsak sistemini destekleyen Pektin, Propolis, Demir ve Çinko içeren bir kombinasyondur. Kafes kuşları mevsim geçişlerinde hava değişikliklerinde metabolizma dengesizlikleri dolayısıyla ishal olabilirler. Yem değişiklikleri, günlük olarak değiştirilmeyen kirli sular da bağırsak sistemini etkileyebilir. İshalin sebebini tespit ederek sebebi ortadan kaldırmanız çok önemlidir.
Flora pectin ve propolis sayesinde bağırsak florasının güçlenmesini ve dengelenmesini sağlayarak ishal oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Demir ve Çinko kuşunuzun elektrolit dengesini tekrar kazanmasını sağlar. Flora pectin-propolis ürününü kuşunuzun her gün tazelenen suyuna ilave edin. Musluk suyu kullanıyorsanız, suyu 24 saat havalandırmayı ve klordan arındırmayı unutmayınız.

Kullanım Şekli

  • Bir kuş için 100 ml içme suyuna 20 damla (1/2 çay kaşığı) ilave edilir.
  • Güvercinler ve büyük papağan için suluktaki 100 ml içme suyuna 50 damla (1 çay kaşığı) ilave edilir.
  • Kuşların suları her gün değiştirilir.
  • Tazelenen suya tekrar uygun miktarda FLORA PECTİN-PROPOLİS ilave edilir.
  • Oda sıcaklığında serin, kuru ve ışıksız ortamda depolanmalıdır
Yorumlar (0)

Yorum Yap

Oturum Aç
Yukarı Çık