Teng Kedi Oltası Tüylü Tırtıl Mavi

Markalar Teng
Barkod: 8680981540041
Teng Kedi Oltası Tüylü Tırtıl Mavi, kedinizin keyifli vakit geçirmesi için mükemmel bir oyuncak seçeneğidir. Oyuncak, mavi renkte, tüylü bir tırtıl şeklindedir. Olta, esnek bir malzemeden üretilmiştir ve tüyler, kedinizin ilgisini çekmek için parlak renklerde ve hareketli bir şekilde tasarlanmıştır.... Devamını oku...
Ürün tükendi!
Açıklama

Teng Kedi Oltası Tüylü Tırtıl Mavi, kedinizin keyifli vakit geçirmesi için mükemmel bir oyuncak seçeneğidir. Oyuncak, mavi renkte, tüylü bir tırtıl şeklindedir. Olta, esnek bir malzemeden üretilmiştir ve tüyler, kedinizin ilgisini çekmek için parlak renklerde ve hareketli bir şekilde tasarlanmıştır.

Oyuncak, kedinizin enerjisini atmasına ve keyifli vakit geçirmesine yardımcı olur. Oyuncak, kedinizin avlanma içgüdülerini harekete geçirerek onu harekete geçmeye teşvik eder. Bu sayede, kedinizin fiziksel ve zihinsel sağlığının korunmasına yardımcı olur.

Oyuncak, her yaştan kedi için uygundur. Oyuncak, kedinizin ilgisini çekmek için çeşitli renk ve boyutlarda üretilmektedir. Kedinizin ilgisini çeken bir tüylü kedi oltası seçerek, oyunun keyfini çıkarmasını sağlayabilirsiniz.

Teng Kedi Oltası Tüylü Tırtıl Mavi, kediniz için mükemmel bir oyuncak seçeneğidir. Oyuncak, kedinizin enerjisini atmasına, keyifli vakit geçirmesine ve avlanma içgüdülerini harekete geçirmesine yardımcı olacaktır.

Yorumlar (0)

Yorum Yap

Oturum Aç
Yukarı Çık