Bu ürünü %18 indirimle 210,00TL'ye satın alabilirsiniz.

%18 indirimli

Pawise Köpek Oyuncağı Renkli Düğümlü İp 25cm

Markalar Pawise
Barkod: 8886467548789
Hesaplanıyor..
210,00TL 255,00TL
70 TL'den başlayan taksitlerle
Pawise Köpek Oyuncağı Renkli Düğümlü İp 25cmKöpekler için, oyun oynarken diş temizliğine yardımcı olan, penye şeritlerden oluşan, 25 cm uzunluğunda, düğümlü diş ipi köpek oyuncağı.Kemirme ihtiyacını gidermenin yanı sıra diş yapısının da güçlenmesine yardımcı olur.Tartar plaklarının temizlenmesine ya... Devamını oku...
Açıklama

Pawise Köpek Oyuncağı Renkli Düğümlü İp 25cm

Köpekler için, oyun oynarken diş temizliğine yardımcı olan, penye şeritlerden oluşan, 25 cm uzunluğunda, düğümlü diş ipi köpek oyuncağı.

  • Kemirme ihtiyacını gidermenin yanı sıra diş yapısının da güçlenmesine yardımcı olur.
  • Tartar plaklarının temizlenmesine yardımcıdır.

Ürün Özellikleri

  • Dayanıklı sert plastik malzemeden yapılmıştır.
  • Uzun süre oyalanmasına yardımcı olur.
  • Fiziksel Egzersiz: Günümüzde ev köpekleri zamanının pek çoğunu evde geçiriyor. Köpeklerin aslında doğada özgür ve sürekli hareket halinde olduklarını unutmayalım. Bu yüzden, günümüzün ev köpeklerinin de her gün hareket halinde olmaları gerekmektedir. Köpek oyuncakları köpeğinizin hareketsiz kalmaya bağlı obezite, diyabet ve kireçlenme hastalıklarından korunması için muhteşem bir fırsattır.
  • Zihinsel Uyarılma: Köpekler son derece zeki yaratıklardır. İnsanlar gibi onlar da sıkılabilir ya da duygu değişimi yaşayabilirler. Köpeklerin ruh halini düzeltmek ya da mutlu etmek için onlarda merak uyandıran oyuncaklar iyi gelecektir. Oyun oynamak stres atmaya, can sıkıntısına, yalnızlığa ve huzursuzluğa iyi gelir. Köpeklerin psikolojileri iyiyken, her zaman sizin sadık ve eğlenceli arkadaşlarınız olacaklardır.
  • Bağlanma: Köpekler kibar, sevecen, sosyal yaratıklardır ve bir aileye ya da bir maddeye bağlı olmak isterler. Bağlılık, şefkat ve oyun zamanı onlar için oldukça önemlidir. Köpeklerin sosyal yönünün gelişiminde insanlarla ya da diğer köpeklerle etkileşimleri önemli rol oynar. Köpeğinizle bağlılığınızın gelişimine zaman ayırdığınıza emin olun. Köpeğinizle birlikte oyuncakları ile oynamak, hem günlük stresinizi atmanızı hem de gevşemenizi sağlayacaktır.
  • Güçlü Dişler: Köpeğinizin dişlerini fırçalayarak temizlemeyi ele alırsak, oyuncak kullanarak temizlenmesi daha kolay olabilir. Çiğnemek sadece tükürük üretimini arttırmaz, aynı zamanda dostunuzun keskin dişlere ve güçlü bir çeneye sahip olmasını sağlar.
Yorumlar (0)

Yorum Yap

Oturum Aç
Yukarı Çık