Petkatalog Esenyurt Petshop

Petshop

Bilinenin aksine, petshop sadece bir “evcil hayvan malzemeleri mağazası” değildir. Evet petshoplar; kedi, köpek, kuş, balık, sürüngen ve kemirgenler için malzemelerin satışını yapar. Bunun yanı sıra petshop alanında uzmanlık gerektiren birçok hayati önem taşıyan bilgi birikimine sahip olmalıdır.

Kedi veya köpeğiniz için en doğru mamanın hangisi olduğu, hangi durumlarda hangi ürünlerin kullanılması gerektiği gibi birçok konuda sizi yönlendirmelidir.

Petshop açmak ve kedi, köpek, balık, kuş, kemirgen veya sürüngen satışı yapabilmek için petshop hayvan satışına dair “Ev ve Süs Hayvanları Satış Ruhsatı”na sahip olmalıdır. Bunun için Tarım Bakanlığı mevzuatlarına tam uygun ve ruhsata elverişli bir işletme oluşturulması gerekir.

İstanbul’da Petshop ve Petshop toptancıları arayışlarınız için Petkatalog, sizlere her noktada hızlı ve kesin çözümler sunar.

Esenyurt Petshop

Son yıllarda İstanbul’un en hızlı gelişim gösteren ilçelerinden birisi olan Esenyurt, Petkatalog’un online mağaza dışında ilk fizikî petshop mağazasına sahiptir. Petkatalog Esenyurt Petshop, Esenyurt’un en merkezi noktalarından birisi olan Örnek Mahallesi’nde kurulmuştur.

Zengin ürün çeşitliliği ve uygun fiyatları sayesinde Esenyurt’un Kıraç, Haramidere, Koza, Akbatı, Esenkent, Esenyurt Meydan, Cumhuriyet Mahallesi, Köyiçi gibi her noktasına aynı gün eve paket servis hizmeti sunar. Ardıçlı ve Ardıçlıevler bölgelerine de aynı gün paket servis hizmeti sunmaktayız. Aynı zamanda muhabbet kuşu, sultan papağanı, balık vb. siparişlerinizi de evinize kadar teslim eder.

İstanbul > Esenyurt petshop tercihinizde ürün çeşitliliğine ve en kaliteli markaların stokta olmasına dikkat ediyorsanız, doğru adrestesiniz.  Aradığınız petshop esenyurt/istanbul yakınında olmalı ise, Petkatalog mağazamıza bekleriz.

Beylikdüzü Petshop

Beylikdüzü, son resmi rakamlara göre 365.572 kişilik bir nüfusa sahip olup, İstanbul’un en sevilen ilçelerinden birisidir. Beylikdüzü petshop’a kedi, köpek, tavşan, kuş, balık gibi evcil hayvanlara ait temel ihtiyaçlar olan mama, kum, ödül, konserve vb. birçok ürünü aynı gün sipariş verebilirsiniz.

Birçok müşterimiz Beylikdüzü ilçesinden Esenyurt’taki mağazamıza gelerek alışverişlerini yapmasına rağmen, eve servis hizmetimizle de Beylikdüzü Petshop arayışında olan ve gelme imkanı olmayan müşterilerimize yardımcı olmaktayız.

Beylikdüzü Yakuplu Mahallesi ve Beylikdüzü Adnan Kahveci Mahallesi için yoğun olarak eve servis Petshop hizmeti sunmaktayız. Bu bölgeler için en çok kedi maması ve köpek maması siparişleri almaktayız. Buna rağmen Beylikdüzü Petshop olarak akvaryum ve balık malzemeleri satışı da yapmaktayız.

Bahçeşehir Petshop

Petkatalog.com, Bahçeşehir’in her noktasına eve servis Petshop hizmeti sunmaktadır. Acil kedi maması, köpek maması, kedi kumu ve diğer önemli ihtiyaçlarınız için 0850 500 5 150 numaralı hattımızdan bize ulaşabilir, hemen sipariş verebilirsiniz.

Genel olarak Bahçeşehir Akbatı bölgesinde petshop arayışında olan müşterilerimiz Akbatı’ya yakın olmamız sebebiyle mağazamıza doğrudan ziyarette bulunmaktadır. Bahçeşehir’den gelme imkanı olmayan müşterilerimiz paket servis hizmetimizi tercih etmektedir. Ayrıca Petkatalog, 50 ₺ ve üzeri paket servis hizmetinden ek ücret almamaktadır.

Bahçeşehir Petshop arayışında olan müşterilerimiz telefon numarası ve konum bilgisi aracılığıyla bizimle iletişime geçmektedir. Bahçeşehirdeki petshoplar arasında en geniş ürün çeşitliliğine sahip Petshop firması olan Petkatalog, Bahçeşehir 2. Kısım ve 1. Kısım bölgelerine hizmet vermektedir. Ispartakule Pet Shop arayışındaysanız Petkatalog sizlere hizmet verebilmek için telefon numarası ve iletişim bilgileri üzerinden ulaşan müşterilerine bilgi dahilinde olan konularda yardımcı olmayı severek üstlenir.

Petkatalog.com Esenyurt Petshop Adresi, Telefon Numarası ve Haritası

Adres: Örnek Mh, Fikri Sönmez Cd. No: 2/1 D:B, 34513 Esenyurt/İstanbul

Artı Kodu: 2MWF+7J Esenyurt, İstanbul (Google Haritalar’da arama yaparsanız doğrudan mağazamıza yol tarifi alabilirsiniz)

WhatsApp Sipariş Hattı: 0531 308 0000

Müşteri Hizmetleri: 0850 500 5150

Youtube Tanıtım Filmimiz

Yukarı Çık