Bu ürünü %0 indirimle 320,00TL'ye satın alabilirsiniz. Üstelik kargo bedava!

Vancat Sterilised Tavuklu Kısırlaştırılmış Kedi Maması 15 Kg

Markalar VANCAT
Barkod: 8699245856415
Ürün tükendi!
Açıklama

Vancat Sterilised Tavuklu Kısırlaştırılmış Kedi Maması 15 Kg

Tam ve Dengeli Kısırlaştırılmış Kedi Maması

VanCat 30/12 Süper Premium Serisi Kedi Maması değerli kedi dostlarımızın aktif ve sağlıklı bir yaşam sürdürebilmesi için gerekli olan tüm besin, vitamin ve mineralleri içerir. Bitkiözleri ve antioksidan vitaminlerle zenginleştirilmişözel içeriği sayesinde kedinizin bağışıklık sisteminin gelişimini destekler. Sağlıklı bir kedide gözlemlenebilecek bakımlı tüyler, parlak gözler ve esnek kasların oluşumuna yardımcı olurken değerli kedi dostlarımıza 3 farklı lezzette eksiksiz beslenme rejimi sağlar.

Çünkü ne kadar değer verdiğinizi biliyoruz...

İçindekiler

Dehidre Tavuk Proteini (5), Baldo Pirinç

Analitik Bileşenler

Protein : 0

Yaş İçeriği :

Ham Kül : %7

Ham Selüloz : %3

Omega-6 : %3,6

Omega-3 : %0,65

İlaveler ( Beslenmeye Dayalı )

Vitamin A : 25.000 UI/kg

Vitamin D3 : 1.500 UI/kg

Vitamin E : 150 UI/kg

Vitamin C : 25 mg/kg

Niyasin : 50 mg/kg

Taurin : 1800 mg/kg

Bakır (Sülfat Olarak) : 18 mg/kg

Çinko (Sülfat Olarak): 95 mg/kg

Çinko (Şelat Olarak): 20 mg/kg

Manganez (Sülfat Olarak): 30 mg/kg

Selenyum (Selenit Olarak): 0,3 mg/kg

L-Carnitine : 200 mg/kg

Besleme Talimatı

Kedinize bu mamadan ilk kez veriyorsanız, başlangıçta bir hafta süreyle mevcut mamasıyla karıştırarak veriniz. Su kabında daima taze ve temiz su bulundurunuz. Paketi ağzı açık bırakmayınız. Serin ve kuru yerde saklayınız.

Diş Sağlığı :Dişleri tartar ve plak oluşumundan koruamya yardımcı olan tanecik yapısı elde etmek içinözel lifler ilave edilmiştir.

İdeal Kilo :Kedinizin uzun bir yaşama, sağlıklı bir metabolizmaya ve ideal vücut ağırlığını koruyabilmesi için protein ve yağ oranları dengelenerek formüle edilmiştir.

Deri ve Tüy Sağlığı :Sağlıklı deri yapısını ve parlak tüylerin oluşumunu desteklemeküzere vitaminler ve amino asitlerce zenginleştirilmiş, Omega-6 : Omega-3, yağ asitleri dengelenmişözel içeriğe sahiptir.

Tüy Yumağı Atımı :Sindirim sisteminin bozulmasına neden olan tüy yumaklarının dengelenmiş besinsel lif içeriğiçözülerek, kolayca atılması sağlanır.

Sağlıklı Sindirim Sistemi :Sindirilebilirliği yüksek gıdaların, hassas bir pişirme işlemine tabi tutulması ile VanCat maksimum sindirimi sağlar.

Üriner Sağlık Desteği :İçeriğindeki dengelenmiş optimum düzeydeki mineral seviyeleri ileüriner taş oluşumu riskini azaltmaya yardımcı olur.

Taurin :Kusursuz bir sindirim sisteminin sağlanması kalp sağlığının korunması ve görme kabiliyetinin desteklenmesi için gerekli olan Taurin yüksek miktarda ilave edilmiştir.

Yorumlar (0)

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Yukarı Çık