Bu ürünü %0 indirimle 80,00TL'ye satın alabilirsiniz.

Bio Pet Active Opti Bio Omega Esansiyel Yağ Asiti Takviyesi 100 Ml

Markalar Bioteknik
Barkod: 8698931093561
Ürün tükendi!
Açıklama

Bio PetActive Opti Bio Omega Esansiyel Yağ Asiti Takviyesi 100 Ml

Kediler ve köpekler için balık yağı ilezenginleştirilmiş Omaga 3, Omega 6, Omega 9yağ asitleri, vitaminler ve çinko içeren bir sıvı besin takviyesi olarak formüle edilmiştir.

Viyomega’yı, yaşlı ve hastalık ve travmalardan güçsüz düşmüş kedi köpeklerde kullanabilirsiniz. Viyomega, vitamin ya da doymamış yağlı asidi eksikliklerinden kaynaklanan belirli deri ve tüy bozukluklarının tedavisinde ve önlenmesinde yardımcıdır.

İçindekiler

OMEGA 3:Beynin oksijenizasyonunu arttırırlar (özellikle yaşlı hayvanlarda) ve aktif spor yapan köpeklerin performansını yükseltirler. Yavru köpeklerin öğrenme kapasitesini arttırırlar.

OMEGA 6:Eksikliği tüylerin kuru, kırılgan ve ince bir görünüm almasına yol açar. Aynı zamanda cilt bariyerinin bütünlüğünü de etkiler; cilt dehidrasyona ve infeksiyona daha hassas hale gelir.

ÇİNKO:Kollajen ve keratin sentezi açısından da hayati öneme sahiptir. Dolayısıyla iyileştirici özelliklere sahiptir ve hayvanların tüylerinin daha güzel olmasına yardımcı olur.

Kullanım Şekli:Omega 3, Omega 6, Omega 9, Vitamin ve Çinko ihtiyacına karşılamak için kedi ve köpeklerin her 1 kg canlı ağırlığı için 0,5 ml hesaplanarak günde 1 defa mamalarına ilave edilir veya direkt verilir.

Yorumlar (0)

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Yukarı Çık