Bu ürünle birlikte 100 TL'lik daha alışveriş yap kargo bedava olsun!

Atman HP-12000 Akvaryum Hava Kompresörü

Markalar Atman
Barkod: 8680468047001
Ürün tükendi!
Açıklama
?Atman HP-12000 Akvaryum Hava Kompresörü

5000 litreye kadar olan tatlı ve tuzlu su akvaryumlarında kullanılabilir, oksijen ve dalgalanma sağlar. İstenildiği takdirde Havuz, Üretimhane ve Balıkhane gibi alanlarda birden çok akvaryumu havalandırmak ve filtrelemek için kullanılır. Atman kalitesinde, son derece performansı yüksek bir motordur.

Kalın hava çıkışlıdır

Kullanma talimatı: Hava pompasının kurulum ve çalıştırılması oldukça kolaydır. Öncelikle hava pompasının akvaryumdan yukarıda, kuru bir yere konulması gerekir. Aksi halde pompaya suyun geri dönüşü söz konusu olacağından pompa arızalanabilir. Pompa uygun bir yere yerleştirildikten sonra hava çıkış borusunun ucuna hortumu ve diğer ucada vantuzlu hava çıkış kürelerinin takılması ile pompa kullanıma hazırdır. Hortum ve küre akvaryum içerisine yerleştirilerek fişi prize takıldıktan sonra pompa çalışmaya başlar.

Uyarılar:Pompa kullanılmadan önce takılacağı priz kontrol edilmelidir. Prizdeki arızalar aletin bozulmasına neden olabilir. Pompanın takılacağı priz ve pompanın konumu önemlidir. Islanmayacak şekilde yukarıda ve uzak konumda olmalıdır. Pompa akvaryumdan aşağı konumda yerleştirildiği taktirde geri su akışı olacağından pompa bozulabilir. Pompanın akvaryumdan yukarıda kuru bir yerde olmasına özen gösterilmelidir. Akvaryum içerisine düşürülmemelidir. Düştüğü taktirde fişi çekilmeden su içerisinden çıkarılmamalıdır. Elektrik çarpmasına neden olabilir. Pompa su içerisine düştüğü taktirde fişi çekilerek çıkarıldıktan sonra bir kaç gün kuruması beklenilmelidir. Kuruduğundan emin olunduktan sonra tekrar çalıştırılabilir.

Model: HP-12000

Voltage: 220-240V

Hz: 50/60 HZ

Dakika/Litre: 110/100

Yorumlar (0)

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Yukarı Çık