Bu ürünü %20 indirimle 71,00TL'ye satın alabilirsiniz.

6672 Plush Friendz Öten Baykuş Diş Kaşıyıcılı

Markalar Gigwi
Barkod: 846295066723
Ürün tükendi!
Açıklama
Neden Gigwi Ürünleri

Gigwi Kedi ve Köpek ürünleri her zaman gerçek birinci kalitede hammaddelerden üretilerek, yüksek dayanıklı yapıya sahiptir. Ürün üzerinde ki tasarım ve dokular ileri teknoloji ile imal edilmiştir.

Gigwi hem peluş, top, kemik gibi geleneksel ürün grubuna sahipken, hemde kendi geliştirdiği teknoloji ürünü yeni nesil akıllı oyuncak ve ekipmanlarada sahiptir.
Ürünler CE güvence ve kalitesindedir. Kimyasal salınım yapmadığı için hayvan sağlığına da 100% zararsızdır. Gigwi, Dostunuz ile eğlenceli anlar geçirmeniz için çalışır.
Gigwi Plush Friendz Serisi
Peluş arkadaş siz yokken köpeğinizle arkadaşlık yaparak sakin kalmasını sağlayacak; unutmayın köpeklerde çocuklar gibidir. Kapalı alanlarda oyun için mükemmel seçim, birçok farklı seçeneğe rağmen köpekler peluş oyuncaklarla oynamaya bayılıyor. Gigwi peluş oyuncaklar ile getirme, birlikte uyuma ve çiğneme gibi oyun davranışları gerçekleştirilebilir. Sevimli ve yumuşak tasarım Gigwi Peluş Friendz'de toksik barındırmayan kumaşlardan imal edilmiştir. Diğer peluş oyuncaklar ile kıyaslanamayacak kadar dayanıklıdır.Ürün Ölçüleri: 18 X 10 X 5 CM
Yorumlar (0)

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Yukarı Çık