Bu ürünü %20 indirimle 503,33TL'ye satın alabilirsiniz. Üstelik kargo bedava!

%20 indirimli
ücretsiz kargo

Brilliantpad Otomatik Köpek Tuvaleti için Yedek Ped

Marka: Brilliantpad
Barkod: 851136008046
Hesaplanıyor..
503,33TL 629,17TL
167.66 TL'den başlayan taksitlerle
Açıklama
Brilliantpad Otomatik Köpek Tuvaleti için Yedek Ped

Klasik ped kullanan köpekler doğal olarak ihtiyaçlarını gidermek için BrilliatPad'e yönelirler. Ped'in üzerindeki sıvı ve katı atıklar atık bölümü kutusunda birikir, böylece eviniz temiz ve kokusuz kalır.
Üç ana unsur kötü kokuyu engeller;
·Kaliteli emici polimer sıvı atığı emer ve katı atıkları kurutur
·Plastik astar atığı içine hapseder
·Atık bölümü kapalı ve kilitlidir
Otomatik ayarlayıcı ile rulonun günde 1,2 veya 3 kere ilerleyerek değişmesini sağlayabilirsiniz. Ama istediğiniz zaman manuel olarak günün her saatinde bir düğmeye basıp ruloyu ilerleterek temiz bölümü ortaya çıkarabilirsiniz.
BrilliantPad sizi haftalarca ped değişiminden kurtarır. Ped rulosunun değişimi hızlı ve çok kolaydır. Atık bölümü kutusu her türlü koku ve sıvı sızıntısını önler. Bir ped rolu yaklaşık olarak büyük boy 27 ped'e eşittir.
BrilliantPad şaşılacak derecede incedir. Bu incelik klasik ped'lerdeki yüksek havlar elimine edilerek sağlanmıştır. Bu sayede BrilliantPad klasik ped'lerden %80 ince hazırlanmış ve %33 daha az malzeme kullanılmıştır.
Tüm kullanılmış BrilliantPad rulosunu elinizi bile sürmeden atabilirsiniz ve çevre için hiçbir suçluluk duygusu duymazsınız çünkü sarıcı çubuk ve uçlar da dahil olmak üzere tüm bölümler doğada çözünebilen "EcoPure ile işlem görmüştür.
Paket içerisinden bir adet yedek rulo çıkmaktadır.
Yorumlar (0)

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler

Yukarı Çık