Bu ürünü %20 indirimle 307,78TL'ye satın alabilirsiniz. Üstelik kargo bedava!

%20 indirimli
ücretsiz kargo

Biorb Timer Zamanlayıcı

Marka: Biorb
Barkod: 822728003138
Hesaplanıyor..
307,78TL 384,72TL
102.33 TL'den başlayan taksitlerle
Açıklama
Biorb Timer Zamanlayıcı

BIORB BAKIM HATIRLATICI ZAMANLAYICI AQUARIUM BALIK TANKI BESLENME TEMİZLEME LED'i
BiOrb Timer, balıklarınızı ne zaman besleyeceğinizi ve bakımınızı ne zaman yapacağınızı hatırlatmanın eğlenceli bir yoludur. Basit istemleri takip etmek balıklarınızın daha sağlıklı ve akvaryumlarınızın daha iyi görünmesini sağlar.
Yumuşak dokunuşlu tasarım ve ergonomik şekli sayesinde, balıkları ne zaman besleyeceğinizi, suyu değiştireceğiniz ve filtre kartuşunu değiştireceğinizin size hatırlattığı çekici bir cihazdır.
Pille çalışan taşınabilir cihaz, dikkat çekmek ve işlem gerektiğinde size hatırlatmak için yanıp sönen entegre LED'leri kullanır. BiOrb Zamanlayıcı son derece esnektir ve istediğiniz zaman hatırlatıcılar ayarlanabilir, zamanlayıcıyı bırakmak için düğmeyi basılı tutun ... bu kadar kolay!
O nasıl çalışır Örneğin, balığınızı beslemenizi hatırlatmak için Zamanlayıcı'nın her gün akşam 5'te yanıp sönmesini istiyorsanız, 1. günde saat 17: 00'de feed düğmesine basıp basılı tutun, şimdi biOrb Zamanlayıcınız her gün akşam 5'te tekrar yanıp sönecek şekilde ayarlanmıştır.
BiOrb Timer size hatırlatır, böylece hatırlamanıza gerek kalmaz.
Çocuklar için bile basit ve kullanımı kolaySize hatırlatır, böylece hatırlamanıza gerek kalmazHer boyutta biOrb ve biUbe ile çalışırTaşınabilir, böylece göreceğiniz yere yerleştirilebilir.
Ölçüler: 17 x 5 x 12 cmAğırlık: 499 g2 AA pil ile çalışır. Piller dahildir.
Yorumlar (0)

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Yukarı Çık