Bu ürünü %20 indirimle 28,60TL'ye satın alabilirsiniz.

Beaphar Bio Band Bitkisel Kedi Pire Tasması

Markalar Beaphar
Barkod: 8711231137084
Ürün tükendi!
Açıklama
Beaphar Kedi Pire Tasması'nın aktif maddesi yarpuz yağı ve okaliptüs yağıdır. Suya dayanıklı malzemeden üretilmiştir. 

Beaphar Kedi Pire Tasması'nın etkinliğini 4 hafta korur. 

Evcil hayvanlara pire bulaşması engellenemez ancak alınan önlemler ile bunun bir istila olması engellenebilir. 

Pire ile savaş hem evcil hayvanın üzerinde hem da yaşadığı mekanlarda (halılar, koltuklar, perdeler, çarşaflar vs. ) yapılmalıdır. 

Pire kontrolü mutlaka düzenli aralıklarla yapılmalıdır. Bu ürünlerin kullanımı için pirelenme beklenmemeli önleyici olarak düzenli kullanılmalıdır. 

Dünyaca ünlü Beaphar firması hayvanlarda pire kontrolünde kimyasal ve farmasötik ürünlere alternatif olarak «Bitkisel Pire Kontrolü» serisini geliştirdi. 

Bitkisel pire kontrolü ürünleri aktif maddeleri kimyasal ya da farmasötik olmadığı için hayvanınıza, size ya da çevrenize zarar vermez. 

Beaphar’ın yeni serisi bitkiler ve bitki özlerinin kullanımına dayalı geleneksel yöntemlerden esinlenilerek geliştirilmiştir. 

Beaphar bitkisel serisinde aktif madde olarak aşağıdaki bitkiler kullanılmıştır. 

Neem Ağacı : Hindistan, Avustralya, Sri Lanka ve Pakistan’da çokça bulunan bu ağaç yerliler tarafından yüzyıllarca zararlı böcekler ile mücadelede kullanılmıştır. Kabuğu kuvvet verir, uyarıcıdır. Yaprakları mideye iyi gelir .Tohumları ise Margosa ya da Neem Yağı diye bilinen bitki yağını içermektedir. Bu yağ kokusu ve tadı ile güçlü bir böcek savardır.
Yorumlar (0)

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Yukarı Çık