Menu
Sepetiniz

KUM KABI

Brand: CATIT
?Catit Fonksiyonel Kedi Tuvalet Kabı 48.5 cm x 25.5 cm x 55 cmYarı otomatik kedi tuvalet tasarımı, aktif kedi kumu ayırma ızgarası, çekmece tipi temizleme kutusu, bu özelliklerin hepsi sizin için kullanışlı ve etkili bir tuvalet deneyimi yaratacak ve geleneksel yollara veda edeceksiniz!18 kiloya kad..
Brand: CATIT
Catit Kapalı Kedi Tuvalet KabiniStandart tuvalet kaplarından daha geniştir.Tamamen kapalı olması sayesinde kötü kokuları önlemekte oldukça başarılı bir tasarımdır. Üzerinde ki yenilenebilir Karbon filtre sayesinde kötü kokular tuvalet kabının dışına çıkmaz. Yukarıya doğru açılan geniş kapak sabit ol..
Brand: CATIT
Boyutlar (tava): 57 cm L x 46,5 cm H x 39 cm W (22,4 inç x 18,3 inç x 15,3 inç).Boyutlar (kapı açıklığı): 26.5cm H x 24.5cm W (10.4in x 9.6in)..
Brand: CATIT
Hagen Catit Magic Blue Litter Box JumboCatit Magic Blue Litter Box, kedi idrarında bulunan tehlikeli amonyak gazlarıyla mücadele ederken mahremiyet sağlayan en uygun hava filtrelemesini sağlar. Kaput, kutunun içindeki amonyağı yakalar - ön kapıyı çıkarmayı seçseniz bile - Sihirli Mavi filtre pedleri..
Brand: CATIT
Hagen Catit Magic Blue Litter Box RegularCatit Magic Blue Litter Box, kedi idrarında bulunan tehlikeli amonyak gazlarıyla mücadele ederken mahremiyet sağlayan en uygun hava filtrelemesini sağlar. Kaput, kutunun içindeki amonyağı yakalar - ön kapıyı çıkarmayı seçseniz bile - Sihirli Mavi filtre pedle..
Brand: IMAC
İmac Duo Açık Kedi Tuvalet Kabı ve Kürek Mavi Kedinizin, tuvalet ihtiyacını giderirken çevre kirliliğini önleyebilmek için siperli, sert plastik malzemeden yapılmış, mavi tuvalet kabı ve kılıflı kum küreğinden oluşan tuvalet seti. * Muhafazalı kum küreği bulunmaktadır. * Kürek muhafazasının alt kıs..
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)