Menu
Sepetiniz

YEMI

Brand: BRIT
Brit Premium By Nature Adult Büyük Irk Tavuklu Yetişkin Köpek Maması 15 KgSağlıklı deri ve parlak tüylerHarika sindirilebilirlikBağışıklık ve kondisyon desteğiİçindekiler: Tavuk 45%(dehidre 25%, kemiksiz 20%), yulaf, buğday, tavuk yağı, mısır,kurutulmuş elma, somon yağı(2%), hidrolize tavuk ciğeri, ..
Brand: BRIT
?Brit Premium By Nature Adult Orta Irk Tavuklu Yetişkin Köpek Maması 15 KgSağlıklı deri ve parlak tüylerHarika sindirilebilirlikBağışıklık ve kondisyon desteğiİçindekiler: Tavuk 45%(dehidre 25%, kemiksiz 20%), yulaf, buğday, tavuk yağı, mısır, kurutulmuş elma, somon yağı(2%), hidrolize tavuk ciğeri,..
Brand: BRIT
Brit Premium By Nature Adult Sensitive Kuzulu Yetişkin Köpek Maması 15 KgHer cins yetişkin köpek kuzu etli buğdaysız komple köpek maması formülü.Hassas sindirime sahip köpekler için uygundur.İçindekiler :kuzu %65 (dehidre %20, kemiksiz %15) pirinç, tavuk yağı (karıştırılmış tokoferollerle korumalı),..
Brand: HILLS
Hill's™ SCIENCE PLAN™ PUPPY HEALTHY DEVELOPMENT LAMB WITH RICE Science Plan™ Puppy Healthy Development Lamb (34%) with Rice ?4%? 12 aylık yaşa kadarki köpek yavruları ve gebe dişi köpekler veya emziren dişi köpekler için hazırlanmış tam evcil hayvan mamasıdır/yemidir. Parlak tüy yapısını destekle..
Brand: HILLS
?Adult Sensitive Stomachamp; Skin (1+ yaş)•Kolay sindirim ve sağlıklı dışkılar için yüksek kaliteli malzemeler içerir. Herhangi bir yapay katkı maddesi, tatlandırıcı veya renklendirici içermez•Benzersiz lifli dokusu sağlıklı boşaltım sistemini destekler•Tüyleri besler ve doğal yağ yapısını korumasın..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 15 (2 Sayfa)