Menu
Sepetiniz

OYUNCAK

Brand: HAQOS
Dougez Pilli Akıllı Kedi Oyuncak ÇemberKediler için, fiziksel ve zihinsel egzersiz yapmalarını sağlayarak gelişmelerine yardımcı olan, meraklarını uyandırarak çeviklik becerilerini geliştiren, pilli kedi oyuncağı.* Alt tabla 32 cm çapında plastik malzemeden yapılmıştır.* Alt tablaya bağlı 7,5 cm uzu..
Brand: EASTLAND
Eastland Kedi Tüneli 25 x 55 CmKedi Oyun Tüneli Kedi Oyuncağı, Kediniz için içgüdülerini zinde tutacak, fiziksel ve zihinsel gelişimine katkı sağlayan, eğlenceli vakit geçirmesine ve egzersiz yapmasına yardımcı kedi oyuncağı çeşitlerinden birisidir. Kedinizin içgüdülerini canlandıran ve saatlerce eğ..
Brand: EASTLAND
Eastland Tırmalamalı Çember Kedi Oyuncağı 25 CmKediler için, 25 cm çapında, 7 cm yüksekliğinde, içerisinde dokundukça dönen bir mekanizma ucuna sabitlenmiş peluş faresi bulunan oyun çarkıdır.* Üst bölümünde bulunan 16,5 cm çapında halıfleks bölüm kedinizin oyun oynarken tırmalama ihtiyacını karşılam..
Brand: DRINKWELL
PETSAFE FROLICAT FOX DEN TİLKİ KUYRUĞU INTERAKTİF KEDİ OYUNCAĞIFox Den tilki kuyruğu hareketleri ile kedinizi tüm gün eğlendirir. Kediler gerçekçi görünümlü kuyrukla oynayıp, onu takip ederek keyifli vakit geçirirler. Beklenmedik anda yuvasından fırlayan kuyruk kedileri şaşırtır ve ilgilerini çeker...
Brand: DRINKWELL
Rolorat kedilerin takip etme ve kovalama içgüdüsünü tatmin edecek harika bir oyuncaktır. Kediniz Rolorat farenin bir sonraki hareketini tahmin etmeye çalışıp, her sefer şaşırarak harika zaman geçirecektir.Önemli Özellikleri:* Farenin kuyruğu eğlenceli çılgın hareketler yapar ve ses çıkarır* Oynanmad..
Brand: CARNO
Harry Yaya Üç Katlı Kedi Başlı Toplu Kedi Oyun KulesiEvcil dostlarınızın eğlenceli zaman geçirebilmeleri için tasarlanmış 3 Katlı Kedi Oyuncağı Turntable Cat ToyHaznesi içinde hareket eden topları kedinizin avlanma güdülerini ve merak duygularını tetikleyerek ürüne ilgi duymalarını sağlayacaktır.Top..
Brand: PET PRETTY
Harry Yaya Üç Katlı Toplu Kedi Oyun Kulesi Büyükvcil dostlarınızın eğlenceli zaman geçirebilmeleri için tasarlanmış 3 Katlı Kedi Oyuncağı Turntable Cat ToyHaznesi içinde hareket eden topları kedinizin avlanma güdülerini ve merak duygularını tetikleyerek ürüne ilgi duymalarını sağlayacaktır.Topu yaka..
AçıklamaBir dahaki sefere ücretsiz bir Pazar öğleden sonraınız olduğunda ve ne yapacağınızdan emin değilseniz, neden bir bilmeceyi kedinizle birlikte çözmeyin? Bu çok işlevli tırmalama oyuncağı, kedi arkadaşının doğal içgüdüsünü teşvik eder, bu yüzden eksik parçayı bulduklarından emin ol!Oyuncak ve ..
tanımKim bilmiyor? Heyecan verici bir oyun ya da zorlu bir bulmaca için tüm aile ile sosyalleşme. Çoğu kedi de oynamayı çok sever, bu yüzden evdeki bir kedi oyuncağı kaçırılmamalıdır. Bu PUZZLE'ı hemen tamamla ve kedinin avlanma içgüdüsünü teşvik et!Oyuncaklar ve yengeç kartonu 1Kaşıma ve oynama, bi..
AçıklamaEn son ne zaman kedilerini en çılgın hayallerinin ötesinde şımarttın? Sevgili arkadaşlarımızla günde 16 saat uyuyorlar, doğru egzersiz yaptıklarından emin olmalıyız. Yenilikçi SNAKE çok işlevli oyuncağı, yıllarca eğlenceyi sağlayacak şekilde üretilmiş mükemmel bir hediye olacak!Kazı Kazan ve..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 16 (2 Sayfa)