Menu
Sepetiniz

YEMI

Brand: WUNDER VOGEL
Wunder Vogel Exclusive Seeds Guinea Pig Yemi 500 Gr. Guinea Pig Yemi (Komple Kuru Yem) İçindekiler : Ayçekirdeği, buğday, arpa, aspir, pelet yem, sarı kum darı, beyaz kum darı, kızıl kum darı, mısır, keçi boynuzu, sorgum, yerfıstığı, kendir akdarı, pirinç, mısır fleksi, mısır patlağı, yulaf. Kul..
Brand: WUNDER VOGEL
Wunder Vogel Papağan Kuru Mama 200 Gr Karmadaki Yem Maddeleri: Hububat ürünleri, vitaminler, karides, bitkisel yağ, bitkisel protein, yumurta tozu, kurutulmuş meyveler Kullanım Şekli: Wunder vogel eggfood dry parrotsu kuşlarınızın yemliklerine günlük tüketim miktarı kadar ilave edilir. Temel Be..
Brand: WUNDER VOGEL
Wunder Vogel Selections Papağan Yemi Büyük papağanlar için, özel ve kaliteli tohum içeriği sayesinde severek yiyebilecekleri, vitaminlerle zenginleştirilmiş, kurutulmuş meyve ve çam fıstığı içeren komple yemdir. * A, D, E, C vitaminleri içermektedir. * Tazeliğini koruyan kilitli poşet içerisinde, ..
Brand: WUNDER VOGEL
Wunder Vogel Selections Aromalı Paraket Yemi 500 gr Kafeslerde süs amaçlı beslenen küçük papağan kuşlarının beslenmesinde kullanılır.Özel olarak kuşunuzun ihtiyaçları için belirlenmiş ve seçkin içeriğe sahip komple bir yemdir. Proteinler ve mineraller ile zenginleştirilerek bağışıklık sistemi Gü..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 14 (2 Sayfa)