Menu
Sepetiniz

Kedi

Brand: ACANA
Acana Grasslands Kuru Kedi Maması 1,8 kgnbsp;TÜM IRKLAR VE YAŞAM EVRELERİ İÇİNnbsp;Geniş otlaklarımızdan ve kuzey göllerimizden ilhamını alan ACANA Grasslands batı Kanada’nın taze kuzu, serbest dolaşan ördek, bütün kuluçka yumurtaları, serbest avlanan kuzey turna balığı ve serbest dolaşan hindi içer..
Brand: ACANA
Acana Grasslands Kuru Kedi Maması 5,4 kgnbsp;TÜM IRKLAR VE YAŞAM EVRELERİ İÇİNnbsp;Geniş otlaklarımızdan ve kuzey göllerimizden ilhamını alan ACANA Grasslands batı Kanada’nın taze kuzu, serbest dolaşan ördek, bütün kuluçka yumurtaları, serbest avlanan kuzey turna balığı ve serbest dolaşan hindi içer..
Brand: ACANA
?Acana Pacifica Tahılsız Kuru Kedi Maması 1,8 kgnbsp;TÜM IRKLAR VE YAŞAM EVRELERİ İÇİNnbsp;Kanada’nın soğuk ve bakir Pasifik sularının zengin deniz ürünlerini yansıtan ACANA Pacifica Kuzey Vancouver Adasından sürdürülebilir ve serbest olarak avlanan taze ve yöresel Kanada balığı ile doludur.Günlük o..
Brand: ACANA
?Acana Pacifica Tahılsız Kuru Kedi Maması 5,4 kgnbsp;TÜM IRKLAR VE YAŞAM EVRELERİ İÇİNnbsp;Kanada’nın soğuk ve bakir Pasifik sularının zengin deniz ürünlerini yansıtan ACANA Pacifica Kuzey Vancouver Adasından sürdürülebilir ve serbest olarak avlanan taze ve yöresel Kanada balığı ile doludur.Günlük o..
Brand: ACANA
Acana Wild Praire Yetişkin Kedi Maması 5.4 kgTÜM IRKLAR VE YAŞAM EVRELERİ İÇİNEngin verimli çayırlarımızdan, zengin topraklarımızdan ve bakir göllerimizden ilhamını alan ACANA Wild Prairie Kanada çiftliklerinden ve sularından her gün taze olarak teslim edilen eşsiz yöresel içerikleri sunmaktadır.Her..
Brand: ACANA
Acana Wild Praire Yetişkin Kedi Maması 1,8 kgTÜM IRKLAR VE YAŞAM EVRELERİ İÇİNEngin verimli çayırlarımızdan, zengin topraklarımızdan ve bakir göllerimizden ilhamını alan ACANA Wild Prairie Kanada çiftliklerinden ve sularından her gün taze olarak teslim edilen eşsiz yöresel içerikleri sunmaktadır.Her..
Brand: ADVANCE
Advance Cat Somonlu Pirinçli Yetişkin Kedi Maması 3 Kgnbsp;ÖZELLİKLERİ1–10 yaşındaki yetişkin kediler için özel olarakgeliştirilmiş bir mamadır.*Uygun oranda protein ve yağ: yetişkinlik dönemindekedilerin sağlığını korur.*Taurin: kedinin görme fonksiyonunu en üst düzeydetutmada çok önemli rol oynar...
Brand: ADVANCE
Advance Cat Sterilised Hindili Kısır Kedi Maması 400+400 GrÖzellikle kısırlaştırılmış kediler için üretilmiş mamadır. Kısırlaştırılmış kedileri obeziteye karşı koruma Azaltılmış metabolize edilebilen enerji seviyesi Tokluk hissi için yüksek lif seviyesi Kas kitlelerini korumak için yüksek protein ve..
Brand: ADVANCE
Advance Cat Sterilized Somonkısırlaştırılmış Kedi Maması 10 Kgnbsp;ÖZELLİKLERİ:Kısırlaştırılmış kediler için geliştirilen bir mamadır.*Kısırlaştırılmış kedileri obeziteye karşı koruma:azaltılmış metabolize edilebilen enerji seviyesi, tokluk hissi veren yüksek lifseviyesi, kas dokusunu korumak için y..
Brand: ADVANCE
Advance Cat Tavuklu Yetişkin Kedi Maması 1.5Kg1 - 10 yaş arası kediler için protein kaynağı olarak tavuk, karbonhidrat kaynağı olarakta sindirimi kolay olan pirinç kullanılarak hazırlanmış yetişkin kedi mamasıdır.Advance, vitamin E, vitamin C, bioflavonoidler, selenyum, çinko, bakır, manganez ve tau..
Brand: ADVANCE
Advance Hairball Tavuk ve Pirinçli Tüy Yumağı Kontrolü Kedi Maması 1,5 Kg  Yaşamlarının büyük bölümünü ev içinde geçiren yetişkin kediler için özel olarak geliştirilmiş bir mamadır. *Yulaf lifi: tüy topaklanmasının kontrol altında tutulmasına yardımcı olur. *Düşük kalori oranı: kedinin ideal ağırlık..
Brand: ADVANCE
Advance Kitten Tavuklu Yavru Kedi Maması 1.5 Kg 2 - 12 Aylık kediler, hamile ve emziren kediler için protein kaynağı olarak tavuk, karbonhidrat kaynağı olarakta sindirimi kolay olan pirinç kullanılarak hazırlanmış yavru kedi mamasıdır. % 41 protein ve % 20 yağ içeriği ile büyüme evresinde yavrunun t..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 1846 (154 Sayfa)