Menu
Sepetiniz
HIZLI GÖNDERİM
Tüm Fiyatlar KDV Dahildir

Royal Canin X-Small Junior Küçük Irk Yavru Köpek Maması 500 Gr

Royal Canin X-Small Junior Küçük Irk Yavru Köpek Maması 500 Gr
-18 %
Royal Canin X-Small Junior Küçük Irk Yavru Köpek Maması 500 Gr
?Royal Canin X-Small Junior Küçük Irk Yavru Köpek Maması 500 Gr

4 kg altında olan yavru (10. aya kadar) küçük ırk köpekler için komple kuru mama.
nbsp;
İçindekiler:nbsp;
Kümes hayvanları proteini (kurutulmuş), pirinç, mısır, hayvansal yağlar, bitkisel protein izolat, mısır gluteni, hayvansal protein (hidrolize), pancar küspesi, mineraller, soya yağı, Psyllium (Psyllium ve Kılıflar) (1%), balık yağı , frukto-oligosakkaritler, maya hidrolizat (mannan-oligosakkaritler kaynağı), kadife çiçeği özü (lutein kaynağı). * LIP: Biyolojik değeri yüksek olan Seçilmiş, kolay sindirilebilir proteinler.
nbsp;
- Enerji verir. Büyüme aşamasında çok küçük köpeklerin yavru artan enerji ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı olmaktadır. Seçici küçük ırk yavru köpekler için de önerilir.
- Tartar oluşumunu engeller ve dişlerde oluşan plak ortadan kaldırmak için yardımcı olabilir. Sodyum fosfat ve kalsiyum sayesinde dişleri korur ve güçlendirir.
- Bağışıklığı doğal bir şekilde güçlendirir. Özel formülasyonu ile (patentli formülü) bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardımcı olur.nbsp;nbsp;
- Optimal sindirim sağlığı için birebir. Özel besin kombinasyonu sindirim sağlığını arttırır ve dengeli bir bağırsak florasını destekler. Yavru ve çok küçük köpekler de genellikle kabızlık belirtileri daha sık oluşabilir optimal sindirim sağlığınbsp; nbsp;etkisi sayesinde bu tip rahatsızlıkları engeller.
- Optimal beslenme sağlar. Özellikle küçük ırk 4 kgdan az köpeklerin küçük çene yapısı için özel hazırlanmıştır.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • Kırılabilecek ürünler ile ilgili sorumluluk alıcıya aittir. 
  • Teslimat ücretleri bölgeye ve içeriğe göre değişebilir, bu ücretler alıcı tarafından karşılanır.
  • Ürün stokları sistemimizde anlık olarak güncellenmektedir. Ancak alışveriş esnasında stok bitebilir ve seçilen ürünlerin tamamı gönderilemeyebilir.
  • Firmamız kaynaklı sorunlar harici, ürünlerde iade, değişim gibi durumlar söz konusu değildir.